HyperQuest

Pannon versenyjátékok 2021/2022
#KOMMUNIKÁCIÓ #ÓKOR #VIDD HÍRÉT!

HyperQuest

Pannon versenyjátékok 2021/2022
#KOMMUNIKÁCIÓ #ÓKOR #VIDD HÍRÉT!

HyperQuest
Pannon versenyjátékok 2021/2022
#KOMMUNIKÁCIÓ #ÓKOR #VIDD HÍRÉT!

A HyperQuest kreativitásra és gyorsaságra építő csapatverseny 7–12. évfolyamosok számára két kategóriában. A HyperQuest.LAT kategóriában a versenyzőknek a kultúrtörténeti feladatok mellett latintudást igénylő feladatokat is meg kell oldani.

→ Bővebb információ és GYIK

2022 – 03 – 25

EREDMÉNYHIRDETÉS

a 2021/2022-es Pannon Versenyjátékok
HyperQuest versenykategóriájában

Minden versenyzőnek és felkészítő tanárnak gratulálunk és szeretettel várjuk a májusi díjátadón!

Az első húsz helyezett oklevelet kap, az első hat helyezettet ajándékkal jutalmazzuk. Az ünnepélyes díjátadóra 2022. május 21-én szombaton 14:00 órakor kerül sor Pécsen, a 14. Magyar Ókortudományi Konferencia záródélutánján a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának aulájában. 

HYPERQUEST

HELYEZÉSVERSENYZŐKISKOLAFELKÉSZÍTŐ TANÁRPONT
1Bíró Anna, Bíró Róza, Jenei Ákos ZoltánBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestLator László114
2Gável Márton, Kovács DomonkosPiarista Gimnázium és Kollégium, VácVámosné Dekiszky Csilla113
3Király Áron, Juhos Bálint, Csáki Botond,Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestHőnich Orsolya112
4Surányi Petra, Paulovics Hanna, Szigeti JohanánBornemisza Péter Gimnázium, BudapestSzép Eleonóra Kinga111
5Nagy Jonatán Imre, Szikorszki László, Kós OlíviaBornemisza Péter Gimnázium, BudapestSzép Eleonóra Kinga109
6Farkas Zsófia, Takács Eszter, Cseke BarnabásBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestLator László108
7Seres Bence, Telkes Ágota, Szitka VirágBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestHőnich Orsolya106
8Kocsis Evangelina, Kováts Hanna Judit, Kuknyó Guidó LajosBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumUjlaki Tibor105
8Varga Dorina, Al-Shrebche Jázmin, Pintér BenceDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore105
8Puskás Petra, Bársony Dominika Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva105
9Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi EszterKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán104
10Dzama-Demjén Péter, Kiss Laura Erika, Tóth Levente LászlóBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumUjlaki Tibor103
10Mucsi LeventeOrosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumVassné Técsy Edit, Mikulás Rolandné103
10Csörgő Emese Alíz, Frigula BiankaPozsonyi Magyar Tannyelvű AI és GimnáziumKulcsár Mónika103
11Dudás István, Fehér Anna, Törőcsik LiliBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta102
11Jobbágy MátyásDabasi Táncsics Mihály GimnáziumPéntekné Hegedűs Rita102
11Farkas Pál, Kozsán Balázs, Wolkersdorfer TamásDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva102
11Vanó ZéténySalgótarjáni Bolyai János GimnáziumGedeon Hajnalka102
12Kovács Lili, Nagy Szófia Hanna, Móricz KármenBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta101
12Nardai Ádám, Nardai BálintDabasi Táncsics Mihály GimnáziumPéntekné Hegedűs Rita101
12Nguyen An Binh (Bianka), Békési Luca, Do Hoang Anh Thu (Lilla)ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, BudapestPejtsik Júlia és Nagy Piroska101
12Baki Virág, Nagy Lívia, Szilágyi SzófiaEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn101
12Tóth Máté, Senánszky Bence, Apjok BalázsVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga101
13Desics Lola, Homoki Lili, Vincze FlóraBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta100
13Virányi Gergely, Farkas Koppány, Puszta TamásCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária100
13Baráth Jonka, Vereszki AnnaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva100
14László Barnabás, Moni Botond, Tóth DánielDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumLutter Andrásné Hegedűs Ildikó99
14Csere Zsanett, Petrus Júlia, Kavalecz-Szűcs LilienELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestJankovics László99
15Ferenczi Zita, Hegyes Zsófia, Móricz NádjaBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumPéli Ágota98
15Mihalovits Panka, Zibák Fanni, Adorján LiliEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn98
15Dömösi Lola Piroska, Hadobás Tamara, Török Jázmin ViktóriaMakói József Attila GimnáziumDr. Palotás György98
15Ember Mónika, Simonics Réka, Vankó IzabellaSelye János Gimnázium, KomáromVajányi Orsolya98
16Endreffy Janka, Tomka Dorka, Ördög BenedekBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestHőnich Orsolya97
16Biró Dávid, Bráth Dániel, Simonics BalázsCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárNádasi Richárd97
16Tarkövi Dénes, Solymári Zalán, Darázs KeveEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn97
16Nagy Benedek Levente, Plette Szabolcs, Untsch MártonPiarista Gimnázium és Kollégium, VácBarcza Csillag97
17Endrei-Kiss Dániel, Kovách Márk, Gálik András MártonBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta96
17Lánczos Viktória, Mohácsi-Bugarszki Barbara, Trenka TímeaTolna Megyei SZC Bezerédj István Technikum, SzekszárdBalogh Attila96
18Németh Aurél, Nochta Ágnes, Palkovics LinettComenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium, SzékesfehérvárVirág Barnabás95
18Lapos Nóra, Varga Szilárd, Béndek SimonKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán95
18Szász Krisztina, Fülöp Adél Borbála, Sándor Zsófia FlóraBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Földvári István 95
19Keil Benedek, Schmidt Alexandra, Tóth GrétaEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn94
19Erhardt Bence, Gyurkovics Kornél, Hörömpöli-Tóth BálintII. Rákóczi ferenc Gimnázium, Budapestdr. Jármi Viktória94
19Sásdi Ambrus, Szomjas Linda, Kovács GáborDabasi Táncsics Mihály GimnáziumVarga Csaba94
19Szuppinger Krisztián, Solymári Kristóf, Vörös AttilaEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn94
19Ilosvai Barnabás, László Gellért József, Theisz Aurél LeventePannonhalmi Bencés GimnáziumLengyel Krisztina94
20Kristóf Timi, Studinger Júlia, Szakács NóraBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta93
20Dreska Balázs, Borbély Levente, Nacsák LeventeCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária93
21Jácint Krisztián, Seregi PéterEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn92
22Liu Robin Martin, Géczy Botond, Zhang TianyiKispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumSándor Norbert Tibor91
22Terebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti RebekaVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga91
22Béládi András, Kovács Máté, Ríz MartinII. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapestdr. Jármi Viktória91
23Naas Adila, Szabadkai Natali, Nyitrai KarinaVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga90
23Eigner Nikolett, Bozsódi Erika, Varga LucaDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore90
23Pethő Liza,Fischóf Gréta Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKovács Erika90
24Fehér Domos, Szabó PéterBethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, BudapestUgron Ábel89
24Regős AnnaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva89
24Apor Levente, Boda Máté, Tóth Kristóf Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumLutter Andrásné Hegedűs Ildikó89
24Csutak Anna Dorka, Janits-Szabó Déva, Timár BulcsúELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestJankovics László89
24Andristyák Máté, Gerstenbrein PéterKecskeméti Piarista GimnáziumSipőcz Brigitta89
24Érsek Georgina, Molnár Klaudia, Kaponits JuliannaKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán89
25Szücs Péter, Vásárhelyi Kornél, Izsák AnnaBéri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, TamásiFöldesi Gabriella88
26Ebneth Márk Olivér, Patik Zsombor István, Nemes ÁbelBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Földvári István 87
26Lutter Zsófia, Lutter Szabolcs, Nagy LorettaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva87
27Péti DávidBéri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, TamásiFöldesi Gabriella86
27Kapin Lili, Lőrinc BiankaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumHudra Andrea86
27Balogh Simon, Lőrincz Norman, Szathmári DominikELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, BudapestPejtsik Júlia és Nagy Piroska86
27Kaposi-Ly Dávid, Sütő Barnabás, Valent VilmosELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, BudapestPejtsik Júlia és Nagy Piroska86
27Kniezl Milán, Halmos Dominik, Kovács MártonEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumMolnár Adrienn86
27Bocsi Ramóna, Szekernyés Panna, Udvardi PéterTatai Református GimnáziumNagy Dániel86
28Mohl Anna, Tóth Milla Léna, Vámosi KingaII. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestKukucskáné dr. Szalontai Erika85
28Pataki Dorina, Juhász Zétény, Pataki DánielDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumLutter Andrásné Hegedűs Ildikó85
28Alexin-Sebján Tábita, Füstös Luca, Galambos ZsófiaTatai Református GimnáziumNagy Dániel85
29Csűrös CsengeBerzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestMezei Mónika84
29Móricz Márk, Takács Gergely, Tar BernadettMakói József Attila GimnáziumDr. Palotás György84
30Keresztesi-Kiss Máté, Szepessy Máté, Turányi MátyásBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBacskó Márta83
30Végh Vanda, Végh DánielPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsVituska Virág83
31Pozsár Panna, Bökönyi Fanni, Gönczi ZsófiaDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore82
31Pozsár Zalán, Takács Flóra, Böttkös DávidDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore82
31Verók Vivien, Sebdenics Bettina, Kovács FruzsinaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva82
31Cseh Jázmin, Lackó Lili, Vecserka HangaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumTakács Erika82
32Ozsváth Botond, Ferencz Kevin,Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestSzabó Veronika Vanda81
32Bognár Boróka, Gyói Réka, Ozsváth RékaCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárNádasi Richárd81
32Bányai Réka Csenge, Hegedűs Ákos, Kernya RebekaKecskeméti Piarista GimnáziumSipőcz Brigitta81
32Pintér Sára EszterMikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium, PásztóVerebné Bukta Éva81
32Bálványos Bence, Benkő Benedek József, Tóth PéterOrosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumVassné Técsy Edit81
32Heilig Dóra, Nagy VivienPaksi Vak Bottyán GimnáziumHermánné Tóthegyi Judit81
32Daróczy Kata, Sándor Blanka BorbálaPiarista Gimnázium és Kollégium, VácVámosné Dekiszky Csilla81
32Kovács Dominik, Ekbauer Laura, Molnár DorkaSzombathelyi Nagy Lajos GimnáziumMórné Tóth Gabriella81
33Mesics Flóra, Szabó Kinga, Grósz LucaCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária80
33Demeter Dávid, Trenyik András, Szabó MarcellDabasi Táncsics Mihály GimnáziumVarga Csaba80
33Agócs Gergely, Lutter Barnabás, Pálfi CsongorDunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaBakonyi-Tasi Lilla80
33Benkovits Marcell, Stoller Norbert, Szabó MártonKazinczy Ferenc Gimnázium, GyőrKovalcsik Attila80
33Farkas Kata, Kőhordó Sára, Köblös Mandula RékaTatai Református GimnáziumNagy Dániel80
34Bezzeg Balázs, Nagy Eszter Noémi, Szakonyi Kíra KataCelldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumTóthné Bali Krisztina79
34Bacskó Fruzsina, Mester Adrienn, Balogh Dóra MiraDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore79
34Berecz Dóra, Bondár Ágnes, Horváth SáraDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore79
34Balla Boróka, Sebestyén Boglárka, Bazsó RékaDunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKozma Éva79
34Bencze András Bence, Dardos Dániel, Jankó BenceSzent László Általános Művelődési Központ, BajaSajti Kornélia79
35Novák Ádám, Nováki Bendegúz, Nagy ÁdámKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán78
35Vida Benedek, Székely Marcell, Vincze KeveKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán78
35Barbalics Eszter, Márai Gréta, Nagy CsengeSzombathelyi Nagy Lajos GimnáziumMórné Tóth Gabriella78
36Szikora Zorán, Kovács Artúr, Szántó LeventeKempelen Farkas Gimnázium, BudapestPriszlinger Zoltán77
37Nagy Enikő Hajna, Nagy Hajnalka, Szabó OrsolyaBerzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestMészáros Mónika76
37Pahola Eszter Steuer Flóra, Regős BrigittaCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária76
37Rónai Dávid, Pergel Borisz, Tóth ÁronPécsi Apáczai GimnáziumBenkőné Bayer Anikó76
37Nagy Balázs, Németh Kristóf, Bogdán SamuTatai Református GimnáziumNagy Dániel76
38Szabados Boglárka, Tolnai VandaPaksi Vak Bottyán GimnáziumHermánné Tóthegyi Judit75
38Szabó Bianka, Nagy DánielPaksi Vak Bottyán GimnáziumHermánné Tóthegyi Judit75
38Bastianelli Angelika, Barkóczi Lili, Jávor BotondVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga75
38Gyuricza-Csík Alma, Howard Theresa Grace, Stark LiliVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga75
39Békési Sára, Bíró Anna, Szabó RebekaII. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestKukucskáné dr. Szalontai Erika74
39Forczek Miklós, Suhajda BenceKecskeméti Piarista GimnáziumSipőcz Brigitta74
39Barabás Örs, Springer Ádám GáborSzigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumHajdú Zsuzsanna74
40Koleszár Emma, Kővári Fanni, Symons FlóraBerzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestMészáros Mónika73
40Takács Judit, Szabó Simon, Kovács Anna LauraDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore73
41Szabó Evelin, Kovács Fanni, Szabó CsengeCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária72
41Karacs Anna, Nagy Petra, Pataki AnnamáriaDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore72
41Dömötör KristófSelye János Gimnázium, KomáromVajányi Orsolya72
41Aranyos Adél, Sain Kata, Zsidi Kira AngelikaSzekszárdi Garay János GimnáziumDr. Gesztesi Enikő72
42Mráz Virág, Ponyiczki ádám, Zólyomi VivienDabasi Táncsics Mihály GimnáziumPéntekné Hegedűs Rita71
42Csendes Dorka, Halinda Viola, Tiszai PetraDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore71
42Benedek Júlia, Tizedes Hanna, Zátonyi LiliFriedrich Schiller Gimnázium és Kollégium, PilisvörösvárKok Zoltán71
42Fiam Noémi Norina, Szabó Bianka DalmaOrosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumVassné Técsy Edit71
43Bálint Vivien, Dózsa PetronellaPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsVituska Virág70
44Bubán Enikő, Geyer Bianka, Márton DávidFriedrich Schiller Gimnázium és Kollégium, PilisvörösvárKok Zoltán69
44Wittenbart Ádám, Bauer Benedek, Fekete-Molnár MajaPécsi Apáczai GimnáziumBenkőné Bayer Anikó69
45Hantos Szandra Gabriella, Bagó Aliz, Szappanos Kata ZsófiaPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsVituska Virág67
46Petkó Mihály, Filanti Dayon, Timkó KataDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore65
47Kunkli Fanni, Bódi Ivett, Bodnár VirágSzent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium, NyíregyházaVitelki Péter65
48Csizmadia Réka, Kerekes Éva, Sulymosi LillaDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBalduccio Salvatore64

HYPERQUEST.LAT

HELYEZÉSVERSENYZŐKISKOLAFELKÉSZÍTŐ TANÁRPONT
1Csapó Adél Zsófia, Haraszti Róza, Péterfy RebekaELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, BudapestMozer Tamás143
2Kiss Krisztián, Madár Gergely, Papp JuditNémeth László Gimnázium, BudapestPaulus Frigyes130
2Farkas-Dancsházi Bálint, Molnár Kristóf, Prácser PéterVárosmajori Gimnázium, BudapestZaránd Kinga130
3Mencseli Réka Vanessza, Szép Luca FanniKecskeméti Piarista GimnáziumSipőcz Brigitta128
4Garamvölgyi Glória Bella, Orosz Janka Estella, Rabi HannaCiszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBerta Annamária127
5Aklan Larion, Lu Jia, Szabó ÁgnesBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumPéli Ágota123
6Kovács Dorka, Morvai ElizaBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestHőnich Orsolya, Lator László115
6Murcsik Nóra, Tapodi JankaKiskunhalasi Bibó István GimnáziumKovács Erika115
7Juhász Anna, Lakó Jákob Zsombor, Soós AdélTerney Béla Kollégium, SzentesRóth Ilona113
8Kozák Laura, Nagy Fanni Patrícia, Németh LillaII. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestDr. Jármi Viktória, Szedenik Enikő110
9Gyöngyösi Eszter, Szabó Zsóka, Vágó TímeaSzekszárdi Garay János GimnáziumDr. Gesztesi Enikő92
10Bencsik Hanna, Nyakacska Andrea, Vitéz ZsófiDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumMolnárné Kocska Judit83
10Orth Athina, Szabó Mariann, Ványi LucaPaksi Vak Bottyán GimnáziumHermánné Tóthegyi Judit83
11Maszlavér Lilien Hanna, Meronka Mira, Szabó CsengeKazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, GyőrKovalcsik Attila73
2022 – 02 – 28

Az országos döntő feladatai és megoldásai

A 2021/2022-es Pannon Versenyjátékok HyperQuest kategóriájának döntős feladatsorai az alábbi linkeken érhetők el:

Ha csak a megoldás érdekel, kattints az alábbi gombokra!

HyperQuest

HyperQuest.LAT

A verseny végeredményét 2022. március 25-én tesszük közzé ezen az oldalon.

2022 – 01 – 14

A HyperQuest versenykategóriák döntősei

Kedves Versenyzők!
Megszülettek a 2021/2022-es Pannon Versenyjátékok HyperQuest és HyperQuest.LAT iskolai fordulójának eredményei.
A HyperQuest kvízen elérhető maximális 143 pontból a legalább 75 pontot elérő csapatok kerültek az országos döntőbe (eredmények → ITT), a HyperQuest.LAT kvízen elérhető maximális 169 pontból pedig a legalább 60 pontot elérő csapatok (eredmények → ITT). A listákat nem a szerzett pontok szerint, hanem az iskola nevének ábécé sorrendjében közöljük.

FONTOS: A járványhelyzetre való tekintettel az országos döntőt online rendezzük meg. Változik az időpont is: a versenyre 2022. február 25-én, pénteken kerül majd sor. 

HYPERQUEST.LAT

ISKOLAVERSENYZŐKFELKÉSZÍTŐ TANÁR
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestMárky Anna, Molnár Lilla, Solymosi LilHőnich Orsolya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestKovács Dorka, Morvai ElizaHőnich Orsolya, Lator László
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumAklan Larion, Lu Jia, Szabó ÁgnesPéli Ágota
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárGaramvölgyi Glória Bella, Orosz Janka Estella, Rabi HannaBerta Annamária
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Bencsik Hanna, Nyakacska Andrea, Vitéz ZsófiMolnárné Kocska Judit
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, BudapestCsapó Adél Zsófia, Haraszti Róza, Péterfy RebekaMozer Tamás
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, GyőrMaszlavér Lilien Hanna, Meronka Mira, Szabó CsengeKovalcsik Attila
Kecskeméti Piarista GimnáziumMencseli Réka Vanessza, Szép Luca FanniSipőcz Brigitta
Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumMurcsik Nóra, Tapodi JankaKovács Erika
Németh László Gimnázium, BudapestKiss Krisztián, Madár Gergely, Papp JuditPaulus Frigyes
Németh László Gimnázium, BudapestBorbély Hanna, Emőd Maja, Hegedűs RékaReitter Zsófia, Bánfay Ágota, Paulus Frigyes, Némethné Salamon Ágnes
Németh László Gimnázium, BudapestHarmati Luca Borka, Nánási Boglárka, Szabó Nóra GyörgyiReitter Zsófia, Bánfay Ágota, Paulus Frigyes, Némethné Salamon Ágnes
Paksi Vak Bottyán GimnáziumOrth Athina, Szabó Mariann, Ványi LucaHermánné Tóthegyi Judit
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestKozák Laura, Nagy Fanni Patrícia, Németh LillaDr. Jármi Viktória, Szedenik Enikő
Szekszárdi Garay János GimnáziumGyöngyösi Eszter, Szabó Zsóka, Vágó TímeaDr. Gesztesi Enikő
Székesfehérvári Szc Vajda János Technikum, BicskeLőrincz Kata, Nagy Luca Imola, Schütt MercédeszVigyikánné Horák Andrea
Terney Béla Kollégium, SzentesJuhász Anna, Lakó Jákob Zsombor, Soós AdélRóth Ilona
Városmajori Gimnázium, BudapestFarkas-Dancsházi Bálint, Molnár Kristóf, Prácser PéterZaránd Kinga

HYPERQUEST

IskolaVersenyzőkFelkészítő tanár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestEndreffy Janka, Tomka Dorka, Ördög BenedekHőnich Orsolya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestKirály Áron, Juhos Bálint, Csáki Botond,Hőnich Orsolya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestSeres Bence, Telkes Ágota, Szitka VirágHőnich Orsolya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestBíró Anna, Bíró Róza, Jenei Ákos ZoltánLator László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestFarkas Zsófia, Takács Eszter, Cseke BarnabásLator László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestOzsváth Botond, Ferencz Kevin,Szabó Veronika Vanda
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, TamásiPéti DávidFöldesi Gabriella
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, TamásiSzücs Péter, Vásárhelyi Kornél, Izsák AnnaFöldesi Gabriella
Berzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestKoleszár Emma, Kővári Fanni, Symons FlóraMészáros Mónika
Berzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestNagy Enikő, Nagy Hajnalka, Szabó OrsolyaMészáros Mónika
Berzsenyi Dániel Gimnázium, BudapestCsűrös CsengeMezei Mónika
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, BudapestFehér Domos, Szabó PéterUgron Ábel
Bornemisza Péter Gimnázium, BudapestNagy Jonatán Imre, Szikorszki László, Kós OlíviaSzép Eleonóra Kinga
Bornemisza Péter Gimnázium, BudapestSurányi Petra, Paulovics Hanna, Szigeti JohanánSzép Eleonóra Kinga
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumDzama-Demjén Péter, Kiss Laura Erika, Tóth Levente LászlóUjlaki Tibor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKocsis Evangelina, Kováts Hanna Judit, Kuknyó Guidó LajosUjlaki Tibor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumDesics Lola, Homoki Lili, Vincze FlóraBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumDudás István, Fehér Anna, Törőcsik LiliBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumEndrei-Kiss Dániel, Kovách Márk, Gálik András MártonBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKeresztesi-Kiss Máté, Szepessy Máté, Turányi MátyásBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKovács Lili, Nagy Szófia Hanna, Móricz KármenBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKristóf Timi, Studinger Júlia, Szakács NóraBacskó Márta
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumFerenczi Zita, Hegyes Zsófia, Móricz NádjaPéli Ágota
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Ebneth Márk Olivér, Patik Zsombor István, Nemes ÁbelFöldvári István
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szász Krisztina, Fülöp Adél Borbála, Sándor Zsófia FlóraFöldvári István
Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumBezzeg Balázs, Nagy Eszter Noémi, Szakonyi Kíra KataTóthné Bali Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárDreska Balázs, Borbély Levente, Nacsák LeventeBerta Annamária
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárMesics Flóra, Szabó Kinga, Grósz LucaBerta Annamária
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárPahola Eszter Steuer Flóra, Regős BrigittaBerta Annamária
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárSzabó Evelin, Kovács Fanni, Szabó CsengeBerta Annamária
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárVirányi Gergely, Farkas Koppány, Puszta TamásBerta Annamária
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBiró Dávid, Bráth Dániel, Simonics BalázsNádasi Richárd
Ciszterci Szent István Gimnázium, SzékesfehérvárBognár Boróka, Gyói Réka, Ozsváth RékaNádasi Richárd
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium, SzékesfehérvárNémeth Aurél, Nochta Ágnes, Palkovics LinettVirág Barnabás
Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumJobbágy MátyásPéntekné Hegedűs Rita
Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumMráz Virág, Ponyiczki ádám, Zólyomi VivienPéntekné Hegedűs Rita
Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumNardai Ádám, Nardai BálintPéntekné Hegedűs Rita
Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDemeter Dávid, Trenyik András, Szabó MarcellVarga Csaba
Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumSásdi Ambrus, Szomjas Linda, Kovács GáborVarga Csaba
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBacskó Fruzsina, Mester Adrienn, Balogh Dóra MiraBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumBerecz Dóra, Bondár Ágnes, Horváth SáraBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumCsendes Dorka, Halinda Viola, Tiszai PetraBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumCsizmadia Réka, Kerekes Éva, Sulymosi LillaBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumEigner Nikolett, Bozsódi Erika, Varga LucaBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumKaracs Anna, Nagy Petra, Pataki AnnamáriaBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumPetkó Mihály, Filanti Dayon, Timkó KataBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumPozsár Panna, Bökönyi Fanni, Gönczi ZsófiaBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumPozsár Zalán, Takács Flóra, Böttkös DávidBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumTakács Judit, Szabó Simon, Kovács Anna LauraBalduccio Salvatore
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumVarga Dorina, Al-Shrebche Jázmin, Pintér BenceBalduccio Salvatore
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaAgócs Gergely, Lutter Barnabás, Pálfi CsongorBakonyi-Tasi Lilla
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumKapin Lili, Lőrinc BiankaHudra Andrea
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumBalla Boróka, Sebestyén Boglárka, Bazsó RékaKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumBaráth Jonka, Vereszki AnnaKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumFarkas Pál, Kozsán Balázs, Wolkersdorfer TamásKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumLutter Zsófia, Lutter Szabolcs, Nagy LorettaKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumPuskás Petra, Bársony Dominika Kozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumRegős AnnaKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumVerók Vivien, Sebdenics Bettina, Kovács FruzsinaKozma Éva
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumApor Levente, Boda Máté, Tóth Kristóf Lutter Andrásné Hegedűs Ildikó
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumLászló Barnabás, Moni Botond, Tóth DánielLutter Andrásné Hegedűs Ildikó
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumPataki DorinaLutter Andrásné Hegedűs Ildikó
Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumCseh Jázmin, Lackó Lili, Vecserka HangaTakács Erika
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestCsere Zsanett, Petrus Júlia, Kavalecz-Szűcs LilienJankovics László
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestCsutak Anna Dorka, Janits-Szabó Déva, Timár BulcsúJankovics László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest Balogh Simon, Lőrincz Norman, Szathmári DominikPejtsik Júlia és Nagy Piroska
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest Kaposi-Ly Dávid, Sütő Barnabás, Valent VilmosPejtsik Júlia és Nagy Piroska
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, Budapest Nguyen An Binh (Bianka), Békési Luca, Do Hoang Anh Thu (Lilla)Pejtsik Júlia és Nagy Piroska
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumBaki Virág, Nagy Lívia, Szilágyi SzófiaMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumJácint Krisztián, Seregi PéterMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumKeil Benedek, Schmidt Alexandra, Tóth GrétaMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumKniezl Milán, Halmos Dominik, Kovács MártonMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumMihalovits Panka, Zibák Fanni, Adorján LiliMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumSzuppinger Krisztián, Solymári Kristóf, Vörös AttilaMolnár Adrienn
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumTarkövi Dénes, Solymári Zalán, Darázs KeveMolnár Adrienn
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium, PilisvörösvárBenedek Júlia, Tizedes Hanna, Zátonyi LiliKok Zoltán
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium, PilisvörösvárBubán Enikő, Geyer Bianka, Márton DávidKok Zoltán
Kazinczy Ferenc Gimnázium, GyőrBenkovits Marcell
Stoller Norbert
Szabó Márton
Kovalcsik Attila
Kecskeméti Piarista GimnáziumAndristyák Máté, Gerstenbrein PéterSipőcz Brigitta
Kecskeméti Piarista GimnáziumBányai Réka Csenge, Hegedűs Ákos, Kernya RebekaSipőcz Brigitta
Kecskeméti Piarista GimnáziumForczek Miklós, Suhajda BenceSipőcz Brigitta
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestÉrsek Georgina, Molnár Klaudia, Kaponits JuliannaPriszlinger Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestLapos Nóra, Varga Szilárd, Béndek SimonPriszlinger Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestNovák Ádám, Nováki Bendegúz, Nagy ÁdámPriszlinger Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestRátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi EszterPriszlinger Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestSzikora Zorán, Kovács Artúr, Szántó LeventePriszlinger Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, BudapestVida Benedek, Székely Marcell, Vincze KevePriszlinger Zoltán
Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumPethő Liza,Fischóf Gréta Kovács Erika
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumLiu Robin Martin, Géczy Botond, Zhang TianyiSándor Norbert Tibor
Laky Demeter Premontrei Általános Iskola, ReziMarcin Dominika, Csizmadia Natasa, Nagy Attila FerencVincze Brigitta
Makói József Attila GimnáziumDömösi Lola Piroska, Hadobás Tamara, Török Jázmin ViktóriaDr. Palotás György
Makói József Attila GimnáziumMóricz Márk, Takács Gergely, Tar BernadettDr. Palotás György
Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium, PásztóPintér Sára EszterVerebné Bukta Éva
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumBálványos Bence, Benkő Benedek József, Tóth PéterVassné Técsy Edit
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumFiam Noémi Norina, Szabó Bianka DalmaVassné Técsy Edit
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumMucsi LeventeVassné Técsy Edit, Mikulás Rolandné
Paksi Vak Bottyán GimnáziumHeilig Dóra, Nagy VivienHermánné Tóthegyi Judit
Paksi Vak Bottyán GimnáziumSzabados Boglárka, Tolnai VandaHermánné Tóthegyi Judit
Paksi Vak Bottyán GimnáziumSzabó Bianka, Nagy DánielHermánné Tóthegyi Judit
Pannonhalmi Bencés GimnáziumIlosvai Barnabás, László Gellért József, Theisz Aurél LeventeLengyel Krisztina
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, BudapestKalmár Rozina, Marxer Virág, Pandula MáriaGazdag Gyöngyi
Pécsi Apáczai GimnáziumRónai Dávid, Pergel Borisz, Tóth ÁronBenkőné Bayer Anikó
Pécsi Apáczai GimnáziumWittenbart Ádám, Bauer Benedek, Fekete-Molnár MajaBenkőné Bayer Anikó
Piarista Gimnázium és Kollégium, VácCzombos Mátyás Levente, Horváth-Lengyel Sámuel, Szegedi Bence BálinBarcza Csillag
Piarista Gimnázium és Kollégium, VácNagy Benedek Levente, Plette Szabolcs, Untsch MártonBarcza Csillag
Piarista Gimnázium és Kollégium, VácDaróczy Kata, Sándor Blanka BorbálaVámosné Dekiszky Csilla
Piarista Gimnázium és Kollégium, VácGável Márton, Kovács DomonkosVámosné Dekiszky Csilla
Pozsonyi Magyar Tannyelvű AI és GimnáziumCsörgő Emese Alíz, Frigula BiankaKulcsár Mónika
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsBálint Vivien, Dózsa PetronellaVituska Virág
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsHantos Szandra Gabriella, Bagó Aliz, Szappanos Kata ZsófiaVituska Virág
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, PécsVégh Vanda, Végh DánielVituska Virág
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestBékési Sára, Bíró Anna, Szabó RebekaKukucskáné dr. Szalontai Erika
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestBéládi András, Kovács Máté, Ríz Martindr. Jármi Viktória
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestErhardt Bence, Gyurkovics Kornél, Hörömpöli-Tóth Bálintdr. Jármi Viktória
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, BudapestMohl Anna, Tóth Milla Léna, Vámosi KingaKukucskáné dr. Szalontai Erika
Salgótarjáni Bolyai János GimnáziumVanó ZétényGedeon Hajnalka
Selye János Gimnázium, KomáromDömötör KristófVajányi Orsolya
Selye János Gimnázium, KomáromEmber Mónika, Simonics Réka, Vankó IzabellaVajányi Orsolya
Szekszárdi Garay János GimnáziumAranyos Adél, Sain Kata, Zsidi Kira AngelikaDr. Gesztesi Enikő
Szent László Általános Művelődési Központ, BajaBencze András Bence, Dardos Dániel, Jankó BenceSajti Kornélia
Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium, NyíregyházaKunkli Fanni, Bódi Ivett, Bodnár VirágVitelki Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumBarabás Örs, Springer Ádám GáborHajdú Zsuzsanna
Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumBarbalics Eszter, Márai Gréta, Nagy CsengeMórné Tóth Gabriella
Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumKovács Dominik, Ekbauer Laura, Molnár DorkaMórné Tóth Gabriella
Tatai Református GimnáziumAlexin-Sebján Tábita, Füstös Luca, Galambos ZsófiaNagy Dániel
Tatai Református GimnáziumBocsi Ramóna, Szekernyés Panna, Udvardi PéterNagy Dániel
Tatai Református GimnáziumFarkas Kata, Kőhordó Sára, Köblös Mandula RékaNagy Dániel
Tatai Református GimnáziumMalich-Maszlavér Judit, Schulmann Emma, Becker KataNagy Dániel
Tatai Református GimnáziumNagy Balázs, Németh Kristóf, Bogdán SamuNagy Dániel
Tolna Megyei SZC Bezerédj István TechnikumLánczos Viktória, Mohácsi-Bugarszki Barbara, Trenka TímeaBalogh Attila
Ungvári 10. Számú Dayka Gábor Magyar Tannyelvű KözépiskolaBara Gabriella, Szász Gabriella, Szlávik NatáliaSimon-Árpa Zsuzsanna
Városmajori Gimnázium, BudapestBastianelli Angelika, Barkóczi Lili, Jávor BotondZaránd Kinga
Városmajori Gimnázium, BudapestGyuricza-Csík Alma, Howard Theresa Grace, Stark LiliZaránd Kinga
Városmajori Gimnázium, BudapestNaas Adila, Szabadkai Natali, Nyitrai KarinaZaránd Kinga
Városmajori Gimnázium, BudapestTerebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti RebekaZaránd Kinga
Városmajori Gimnázium, BudapestTóth Máté, Senánszky Bence, Apjok BalázsZaránd Kinga
2021 – 11 – 29

Az első forduló feladatai és megoldásai

A 2021/2022-es Pannon Versenyjátékok HyperQuest kategóriájának kitölthető feladatsorai az alábbi linkeken érhetők el:

Ha csak a megoldás érdekel, kattints az alábbi gombokra!

HyperQuest

HyperQuest.LAT

2021 – 11 – 22

Indul a verseny!

Lezárult a jelentkezés a 2021/2022-es Pannon Versenyjátékok online tudáspróbájára, a HyperQuestre.

A HyperQuest kategóriában idén 248, a HyperQuest.LAT kategóriában 21 csapat méri majd össze a tudását. 

Az első fordulóra 2021. november 26-án kerül sor, a versennyel kapcsolatos tájékoztató ITT érhető el.

Minden versenyzőnek sok sikert kívánunk!

Oedipus_and_the_Sphinx_of_Thebes,_Red_Figure_Kylix,_c._470_BC,_from_Vulci,_attributed_to_the_Oedipus_Painter,_Vatican_Museums_(9665213064)-modified

© Palladion Műhely│AdatkezelésSütikImpresszum
Grafikus illusztrációk: www.freepik.com; www.canva.com